Aedium.pl | Operat szacunkowy
wycena nieruchomości, wycena przedsiębiorstwa, wycena maszyn, wycena urządzeń, wartość nieruchomości, wycena firmy, rzeczoznawca majątkowy, wycena Wrocław
15673
page,page-id-15673,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.9.2,vc_responsive

Operat szacunkowy

Dokumentem powstającym podczas wszelakich czynności szacunkowych nieruchomości jest operat szacunkowy. Jako kancelaria rzeczoznawców posiadamy w swojej ofercie także sporządzanie tego typu dokumentów urzędowych. Służymy także pomocą merytoryczną w stosunku do już istniejących operatów szacunków. Zakres pomocy obejmuje między innymi doradztwo w zakresie prawidłowości sporządzenie zewnętrznego dokumentu – przede wszystkim określenie czy podana w dokumencie wartość nieruchomości lub przedsiębiorstwa jest poprawna.

Zapraszamy do kontaktu

+48 71 347 60 68

Zapraszamy do kontaktu w dni powszednie w godzinach od 8 do 17. Poza godzinami pracy biura zachęcamy do kontaktu drogą e-mail lub bezpośrednio przez telefon komórkowy.

biuro@aedium.pl

Staramy się szybko odpowiadać ma wiadomości. Zachęcamy do zamieszczenia w wiadomości numeru swojego telefonu komórkowego w celu ułatwienia i przyśpieszenia kontaktu.

Adres

ul. Pawłowa 1/6 53-604 Wrocław